Check Point predstavuje jedinečný komplexný balík bezpečnostných riešení špeciálne vytvorený pre malé a stredné podniky. Balík zabezpečenia SMB poskytuje efektívne zabezpečenie v rade jednoduchých a cenovo dostupných bezpečnostných riešení, ktoré chránia zamestnancov, siete a údaje malých a stredných firiem pred kybernetickými útokmi. Check Point Software získal rôzne ocenenia za riešenia, ktoré sú súčasťou balíka SMB Security Suite, vrátane ceny CRN Tech Innovators Award 2021 za Check Point Quantum Spark.

Balíček obsahuje viacero riešení za zvýhodnenú cenu.  Balíčky sú usporiadané do 4 skupín, vďaka čomu si viete vybrať presne tú voľbu, ktorá vám najviac vyhovuje. Ceny sú uvádzané v dolároch ($) a dimenzované na mesiac.

 

Pre bližšie informácie ohľadom balíčkov a ich možností sú vytvorené samostatné SKU, ktoré nájdete na support portály Check Pointu.

1. Prvým pilierom balíka je brána Quantum Spark s najlepšou ochranou pred hrozbami vo svojej triede, ktorá sa jednoducho nasadzuje, spravuje a udržiava. Integruje komunikáciu a bezpečnosť do bezpečnostnej brány „all in one“ s „out of the box security“ pomocou využívania ThreatCloudu.

2. Druhým pilierom je Harmony Email & Office, ktorý ponúka kompletnú ochranu pre cloudové e-maily a aplikácie na spoluprácu SMB. Ochrana e-mailových a kancelárskych používateľov malých a stredných podnikov pred škodlivými aktivitami, ako sú phishing, malvérové útoky, strata a únik údajov a prevzatie účtov.

3. Tretí pilier, Harmony Endpoint, zabraňuje hrozbám pre koncových používateľov, ako je ransomvér, phishing alebo zneužívanie známych zraniteľností a vyhľadávanie hrozieb. Ponúka najrýchlejšiu obnovu vďaka automatizácii 90 % úloh detekcie, vyšetrovania a ponúka okamžité kroky na nápravu vzniknutých problémov, ktoré vytvárajú hrozby.

4. Štvrtý pilier, Harmony Mobile, ponúka ochranu aplikácií, sieťovú ochranu a ochranu OS a zariadení. Riešenie je užívateľsky prívetivé s nulovým vplyvom na používateľskú skúsenosť alebo súkromie. Mobilom a tabletom pre malé a stredné podniky poskytuje najvyššiu úroveň zabezpečenia.

Celý článok ohľadom nového SMB security balíčka nájdete na:

https://blog.checkpoint.com/2022/02/03/introducing-check-point-softwares-new-smb-security-suite-targeted-towards-offering-out-of-the-box-end-to-end-security-for-small-to-midsized-businesses/

Pre akékoľvek informácie nás neváhajte kontaktovať.