Školenia

Spravte si s nami Check Point certifikačné školenia a buďte pripravení riešiť bezpečnostné hrozby súčasnosti.

Aktuálne máme k dispozícii termíny na školenia CCSA a CCSE, vďaka ktorým budete môcť inštalovať, konfigurovať a spravovať Check Point bezpečnostné zariadenia či softvér.

Check Point CPX Summary webinár

Najväčšia tohtoročná Check Point CPX konferencia zo sveta kyberbezpečnosti je úspešne za nami. A rovnako tak aj náš webinár Check Point Summary CPX venovaný jej zhrnutiu. Pokiaľ ste sa nemohli zúčastniť ani jedného online podujatia, máme tu pre vás záznam z webinára, kde sa dozviete všetko potrebné o novinkách zo sveta kyberbezpečnosti.

Check Point webinár o novinkách Q4

Pozrite si záznam z webinára, kde vám bližšie predstavíme najpokročilejší bezpečnostný softvér R81, ktorý kompletne zjednotí ochranu vašej firmy či prevádzky. Venovali sme sa aj témam ako Maestro Hyperscale, Infinity či SandBlast agent. Ak ste sa nemohli zúčastniť, dávame vám príležitosť zažiť tento informáciami nabitý webinár ešte raz.

Endpoint Security

Mobilné zariadenia, notebooky a ostatné koncové stanice a ich porty sú aktuálne jedným z najčastejších vektorov kybernetických útokov. Prispieva k tomu niekoľko faktorov súčasnej doby a len málo firiem a jednotlivcov rieši tieto riziká. Pozrite si záznam z webinára, kde máte jedninečnú možnosť si vypočuť hosťa z Izraela, Ami Barayev.

Netradičné vektory kybernetických útokov

Využiť akvárium a zaútočiť na kasíno, hacknúť semafor a spôsobiť problémy v doprave alebo vplývať na rôzne elektromagnetické, akustické, tepelné či optické kanály. To je niekoľko nových zaujímavých vektorov kyber útokov.
Pozrite si zaujímavý záznam zo sveta netradičných hackerských útokov.

Quantum Security Gateways

Vypočujte si záznam z Check Point webinára, kde špeciálny hosť z Izraela, Yaron Weiler, predstavil nové Check Point Next Generation firewally. Next Generation firewally vďaka svetovo najvýkonnejšej službe ThreatCloud, dokážu okamžite a spoľahlivo chrániť celú infraštruktúru pred známymi a neznámymi kybernetickými útokmi. Vypočujte si záznam a zistite viac.

Check Point webinár

SMB portfólio, licencovanie, support a aktuálne novinky

Pozrite si záznam z webinára, kde vám bližšie predstavíme riešenia z SMB portfólia, licencovanie, support a aktuálne prebiehajúce promo novinky. To všetko v pohodlí vášho domova.

Infinity pre slovenské zdravotníctvo

ASBIS a Check Point prichádzajú s novým konsolidovaným security riešením pre nemocnice, vďaka ktorému môže zdravotníctvo získať komplexnú ochranu proti pokročilým hrozbám 5.generácie. Pozrite si záznam z webinára a získajte viac informácií o tomto riešení spolu s analýzou slabých stránok a elektronických hrozieb.

ASBIS SK

ASBIS SK je najväčším distribútorom informačných a telekomunikačných technológií a taktiež najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou na Slovensku.

Pobočka Bratislava

Tuhovská 33
831 06 Bratislava
+ 421 2 321 65 269
E-mail: [email protected]

Pobočka Košice

Moldavská cesta 8/B
040 11 Košice
+ 421 2 321 65 269
E-mail: [email protected]

© ASBIS SK spol s.r.o . All Rights Reserved. View Privacy Policy and Cookie Policy