Google Cloud Security by Check Point

Zlepšite svoje zabezpečenie pre Google Cloud. Check Point ponúka zjednodušené zabezpečenie a správu pre všetky vaše projekty s GCP.

Výkonná vizualizácia sieťových prvkov a topológie na analýzu stavu zabezpečenia cloudu. Samotná inštalácia netrvá dlhšie ako 5 minút a to bez deploymentu softvéru alebo agentov.

CloudGuard poskytuje zabezpečenie IaaS, ktoré poskytuje integráciu s podporou API so všetkými tromi poprednými verejnými cloudmi pre podniky na celom svete – Google Cloud Platform (GCP), Microsoft Azure a Amazon Web Services (AWS). Zákazníci GCP môžu teraz bezproblémovo spravovať zabezpečenie a automatizovať nepretržité dodržiavanie bezpečnostných politík v prostrediach verejnej a multi-cloudovej infraštruktúry pomocou výkonnej vizualizačnej a riadiacej štruktúry CloudGuard. Vylepšite svoje zabezpečenie Google Cloud ešte dnes.

  • CloudGuard Clarity umožňuje bezpečnostným a operačným tímom vizualizovať a hodnotiť stav zabezpečenia siete v prostredí GCP analyzovaním firewallov a pripojených sieťových prvkov, ako sú virtuálne počítače Google Compute Engine, nástroje na vyrovnávanie zaťaženia siete a databázové služby.
  • Detekcia a audit zmien v bezpečnostných politikách v rámci projektov a regiónov Google Cloud, porovnávanie udalostí zabezpečenia v službe Google Cloud a priebežné monitorovanie ich stavu.
  • Rýchla identifikácia nesprávnych konfigurácií a zraniteľností, ktoré by mohli viesť k prestojom alebo nákladným porušeniam bezpečnosti, navyše umožňuje proaktívne riešenie problémov.
  • Schopnosť špecifikovať a presadzovať vlastné bezpečnostné politiky, ktoré sú škálovateľné vašim obchodným potrebám.

Viac o Check Point Google Cloud security nájdete na:

https://www.checkpoint.com/downloads/products/cloudguard-CSPM-cloud-security-platform-product-brief.pdf

ASBIS SK

ASBIS SK je najväčším distribútorom informačných a telekomunikačných technológií a taktiež najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou na Slovensku.

Pobočka Bratislava

Tuhovská 33
831 06 Bratislava
+ 421 2 321 65 269
E-mail: [email protected]

Pobočka Košice

Moldavská cesta 8/B
040 11 Košice
+ 421 2 321 65 269
E-mail: [email protected]

© ASBIS SK spol s.r.o . All Rights Reserved. View Privacy Policy and Cookie Policy