R81 je najpokročilejší softvér na prevenciu a správu hrozieb, ktorý poskytuje nekompromisnú jednoduchosť a konsolidáciu naprieč infraštruktúrou. Či už sa jedná o nasadenie najnovších technológií zabezpečenia na ochranu organizácie alebo odborné vytváranie bezpečnostných politík.

Medzi nové funkcie R81 patria:

Infinity Threat Prevention, prvý autonómny systém prevencie hrozieb v priemysle, ktorý poskytuje rýchle vytváranie politík vlastným tempom a bezpečnostné profily jedným kliknutím. R81 udržiava bezpečnostné politiky vždy aktuálnymi. Pravidlá sa nainštalujú za pár sekúnd, inovácie si vyžadujú iba jedno kliknutie a firewally je možné inovovať súčasne behom niekoľkých minút. R81 ďalej ponúka bezpečné pripojenie pre šifrovaný prenos s využitím najnovších štandardov vrátane TLS 1.3 a HTTP / 2. Softvér Scalable Platform je navyše v súlade s platformou Cyber Security R81.

Ak sa chcete dozvedieť viac neváhajte nás kontaktovať alebo navštívte https://supportcenter.checkpoint.com/supportcenter/portal?eventSubmit_doGoviewsolutiondetails=&solutionid=sk166715&partition=Basic&product=All